Międzynarodowa konferencja „Polish Scientific Networks”, 18-20 czerwca 2015, Warszawa

1 Kwi, 2015; Aktualności Konferencje Ogłoszenia


Szanowni Państwo,
w imieniu Inicjatywy Nauka Ludzka Rzecz zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowej konferencji Polish Scientific Networks, która odbędzie się w dniach 18-20 czerwca 2015 roku w Warszawie.

Konferencja organizowana jest przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Akademię Młodych Uczonych PAN i Klub Stypendystów Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. To wyjątkowe wydarzenie kierowane jest do Polaków-badaczy przebywających aktualnie za granicą, oraz dla naukowców i studentów realizujących projekty badawcze w kraju.

Swoje uczestnictwo potwierdzili już: Minister Lena Kolarska-Bobińska, Prof. Maciej Żylicz, Prof. Andrzej Blikle, Dr Justyna Olko, Prof. Jerzy Paszkowski i Prof. John Zarnecki. Zaproszeni goście wezmą udział w panelach dyskusyjnych oraz wygłoszą wykłady w czterech sesjach obejmujących nauki społeczne i humanistyczne, naukę i biznes, nauki o życiu oraz nauki ścisłe.

Panele dyskusyjne dotyczyć będą m.in. roli mobilności w karierze naukowej czy współpracy nauki z przemysłem.

Więcej informacji na temat konferencji Polish Scientific Networks oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie:
www.polishscientificnetworks.pl

Termin zgłaszania abstraktów upływa 23 kwietnia 2015 roku.