„Konsultacje społeczne” – I spotkanie z cyklu wykładów eksperckich i konsultacji społecznych z udziałem prof. Jacka Wciórki, 17.02.2017

16 Lut, 2017; Aktualności Konferencje Ogłoszenia Wykłady gościnne

Organizatorzy I Kongresu Zdrowia Psychicznego zapraszają do Tarabuka 17 lutego w godzinach 17:30-19:30 na pierwsze spotkanie z planowanego cyklu wykładów eksperckich i konsultacji społecznych poprzedzających Kongres.
W charakterze ekspertów obecni będą:
– profesor psychiatrii JACEK WCIÓRKA (prowadzący w ubiegłym roku akademickim razem z prof. Zofią Rosińską seminarium „Psychiatria i filozofia w poszukiwaniu wspólnego języka)
– EDUKATORZY z fundacji eF kropka prowadzący w całej Polsce szkolenia m.in. dla urzędników, lekarzy, psychologów i grup otwartych. Fundacją kieruje dr Joanna Krzyżanowskiej-Zbucka.

Spotkanie odbędzie się 17 lutego w godzinach 17:30-19:30 w księgarni Tarabuk mieszczącej się w kawiarni Nowy Świat Muzyki przy ul. Nowym Świat 63. Program zakłada komunikaty wygłoszone przez ekspertów oraz otwartą część dyskusyjna.

Instytut Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego jest patronem I Kongresu Zdrowia Psychicznego
Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/387154544985255/


________________________________________________________________________________________
W dniu 8 maja 2017 roku organizujemy I Kongres Zdrowia Psychicznego, ponieważ jesteśmy przekonani, że polską psychiatrię można i należy zorganizować lepiej, sprawniej i przyjaźniej, pomagając w ten sposób bezpośrednio prawie 10 milionom Polaków i pośrednio ich rodzinom, przyjaciołom, bliskim. Nie przychodzimy z pustki, ale z głębokiego doświadczenia społecznego. Jesteśmy grupą, która patrzy na zewnątrz chce i poznać Twoje zdanie. Chcemy więc, żebyś mogła i mógł powiedzieć, co uwiera Cię w systemie polskiej opieki psychiatrycznej.
Dlatego jeszcze przed właściwym Kongresem organizujemy cykl KONSULTACJI SPOŁECZNYCH, na który możesz po prostu przyjść, posłuchać głosu ekspertów, wejść w życzliwą polemikę, opowiedzieć własnym głosem o tym, co Ciebie boli, czego byś chciała i chciał, o jakiej psychiatrii marzysz. Twój głos w końcu zostanie wysłuchany.
Zebrane idee pomogą nam zorganizować lepszy kongres, zapewnić pełniejszą reprezentację społeczną i napisać prawdziwy Dekalog Zdrowia Psychicznego.