Dziś (28.10.2024) wybory do samorządu studenckiego
DZIŚ – 28 października 2024 r. odbywają się wybory do samorządu studenckiego i rad (wydziału, dydaktycznej) oraz do Parlamentu Studentów UW w roku 2024/25. Głosowanie odbywa się w USOS-ie do końca dnia. Gorąco zachęcamy do oddania głosu. Więcej informacji (w tym: co zrobić, żeby zagłosować) – poniżej.
Głosowanie odbędzie się 28.10.2024 (poniedziałek) od godz. 0.00 do godz. 24.00, w formie głosowania elektronicznego (w USOS-webie)
Instrukcja głosowania:
1. Logowanie
Zaloguj się na swoje indywidualne konto w systemie USOSweb, a następnie przejdź do zakładki „DLA WSZYSTKICH”, po czym wybierz opcję “Wybory”. Pamiętaj, że aby zagłosować należy zalogować się w głównym systemie USOSweb Uniwersytetu Warszawskiego – głosowanie w systemach USOSweb poszczególnych wydziałów nie będzie możli
2. Dostępne wybory
Kliknij przycisk „Głosuj” obok głosowania. Możesz również kliknąć przycisk “Informacje”, gdzie będziesz mógł zobaczyć kartę do głosowania.
3. Karta do głosowania
Wypełnij kartę do głosowania zgodnie z wyświetlonymi instrukcjami. Możesz oddać nie więcej głosów niż liczba podana na instrukcji. Jeżeli zaznaczysz więcej kandydatów, Twój głos zostanie uznany za nieważny.
4. Inne głosowania
Powtórz procedurę dla wszystkich głosowań, w których masz prawo głosu. Przy każdym z takich głosowań zobaczysz przycisk „Głosuj”.