Program MOST

Tutaj znajdziesz informacje o Programie MOST, w ramach którego studenci UW mogą odbywać zajęcia na innych uczelniach w kraju.
WięcejPROGRAM MOST – SYSTEM MOBILNOŚCI STUDENTÓW

PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW I DOKTORANTÓW


Program MOST jest adresowany do studentów, którzy pragną realizować część swoich zainteresowań naukowych poza macierzystym Uniwersytetem. Pozwala on na odbycie semestralnych lub rocznych studiów na innym polskim Uniwersytecie biorącym udział w programie, przy czym studia te odbywają się według indywidualnie dobranego programu uzgodnionego z uczelnią macierzystą. System Mobilności Studentów wzorowany jest na programie Erasmus.

Zainteresowani studenci rejestrują się w IRK MOST oraz drukują wnioski o udział w programie w celu przedstawienia ich do zaopiniowania przez Wydział, na którym studiują. Kompletne i zaopiniowane zgłoszenia studenci składają do koordynatora MOST w UW.

Szczegółowe informacje o Programie MOST znajdują się w na stronie: http://most.amu.edu.pl/index.php/strona-glowna
oraz na stronie Biura Spraw Studenckich http://bss.uw.edu.pl/sekcja-toku-studiow/most/

Koordynatorem programu MOST w Instytucie Filozofii jest dr Tomasz Tiuryn (t.tiuryn@uw.edu.pl), dyżur: wtorek, 13:30-14:30, sala 211 (I semestr 2017/2018).

Uwaga! Na stronie http://most.amu.edu.pl/index.php/rekrutacja/wymagane-dokumenty uaktualnione zostały wzory dokumentów dla studentów Programu MOST „Porozumienie o programie zajęć”, „Aneks do porozumienia o programie zajęć” oraz „Karta okresowych osiągnięć studenta”.
Do pobrania: Regulamin Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST

Rekrutacja na PROGRAM MOST 2018/2019

Szanowni Państwo
już wkrótce rusza kolejna rekrutacja do Programu MOST – tym razem oczywiście na semestr zimowy oraz cały rok akademicki 2018/2019 i jak zawsze trwać będzie ona od 15 kwietnia do 15 maja 2018 roku.


Rekrutacja na program MOST 2017/2018

Rekrutacja na program MOST 2016/2017 – semestr letni

Pismo Pani Prorektor ds studentów i jakości kształcenia prof. Jolanty Choińskiej-Mika – rekrutacja na Program MOST
Program MOST broszura

Rekrutacja na program MOST 2015/2016

Pismo Pani Prorektor ds. studentów i jakości kształcenia prof. dr hab. Marty Kicińskiej-Habior o rekrutacji na Program MOST w roku akademickim 2015-2016

Przewodnik dla jednostek dydaktycznych MOST 2015-2016

Program MOST pismo z UKA

Rekrutacja na program MOST 2014/2015

Skip to content