Fulbright

Szanowni Państwo,
poniżej (oraz w załącznikach) zamieszczamy informacje odnośnie programu Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta Fulbright Schuman, skierowanego do osób specjalizujących się w tematyce transatlantyckiej oraz Unii Europejskiej. Oferta przewidziana jest dla magistrantów, doktorantów, post-doc’ów oraz wykładowców z Unii Europejskiej, planujących bania lub wykłady w Stanach Zjednoczonych. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 1 grudnia 2017 roku.
Przypominamy również o inicjatywie Komisji Fulbright Specialist skierowanej do jednostek chcących gościć amerykańskich naukowców. Deadline: 13 listopada 2017 roku.

Szczegółowe informacje o stypendiach, warunkach formalnych i wymaganych dokumentach są umieszczone na stronie internetowej: www.fulbright.edu.pl

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta prowadzi obecnie rekrutację do 2 Programów:

1) Do programu Fulbright Specialist skierowanego do Instytucji zainteresowanych goszczeniem amerykańskich naukowców.
Szczegółowe zasady dot. funkcjonowania programu znajdują się na stronie:
http://www.fulbright.edu.pl/specialist/ (poniżej plakaty informacyjne). Termin nadsyłania wniosków zgłoszeniowych upływa 13 listopada 2017 roku.

2) Do programu Fulbright Schuman skierowanego do osób specjalizujących się/intersujących się tematyką transatlantycką oraz UE. Szczegółowe zasady dot. funkcjonowania programu znajdują się na stronie:
http://www.fulbrightschuman.eu/grants-eu-citizens/
Termin nadsyłania wniosków zgłoszeniowych upływa 1 grudnia 2017 roku.

Overview Poland
Poland HI
EU Schuman flyer 2017

Skip to content