Szkolenia dla nauczycieli akademickich 1-30.11.2020

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z informacją o szkoleniach dla nauczycieli akademickich, które odbędą się w okresie od 1 do 30 listopada 2020 r.

W ofercie listopadowej znalazły się zarówno nowe tematy szkoleń dydaktycznych (m. in. dotyczące udzielania informacji zwrotnej w nauczaniu dorosłych czy mediacji w kształceniu językowym), jak z obsługi narzędzi informatycznych (w tym Google Meet w jęz. angielskim) oraz rozwoju kompetencji miękkich. W załączeniu znajdą Państwo harmonogram działań.

W celu rejestracji na wybrane szkolenie oraz zapoznania się ze szczegółami oferty, zapraszamy na platformę http://szkolenia-rozwoj.uw.edu.pl/. Po wejściu w kategorię „Szkolenia dla nauczycieli akademickich” prosimy o:

(1)   wybranie kategorii szkolenia widocznej w załączonym harmonogramie (pierwsza kolumna);

(2)   wyszukanie szkolenia wg terminu i nazwy i dalej postępowanie zgodnie z informacjami w opisie szkolenia.

W szkoleniach realizowanych w ramach programu ZIP mogą uczestniczyć etatowi nauczyciele akademiccy, którzy w semestrze następującym po odbytym szkoleniu mają zaplanowane zajęcia dydaktyczne – więcej szczegółów na temat udziału zawierają Zasady uczestnictwa i Regulamin dostępne na platformie szkoleniowej przy każdym szkoleniu.

Bieżące informacje są również dostępne na stronie www.zip.uw.edu.pl.

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres szkolenia.dydaktyczne@uw.edu.pl.

harmonogram szkoleń NA 1-30.11.2020 (wersja z 30.10.2020)

Skip to content