KONKURS NA PRACĘ MAGISTERSKĄ

Uprzejmie informujemy, że w Instytucie Filozofii UW został ogłoszony konkurs na pracę magisterską na temat:

Pojęcie dyrektywy prakseologicznej

Dla zwycięzcy roczne stypendium

w wysokości 1000 zł. miesięcznie

1. Cel konkursu i warunki uczestnictwa
Konkurs przeznaczony jest dla studentów, którzy ukończyli III lub IV rok jednolitych studiów magisterskich, bądź trzyletnie studia licencjackie lub pierwszy rok dwuletnich uzupełniających studiów magisterskich i ma na celu wyłonienie osoby, która przygotuje pracę magisterską na temat Pojęcie dyrektywy prakseologicznej.
Zwycięzca konkursu zobowiązuje się, że do 31 maja 2012 r. przedstawi tekst pracy magisterskiej zatytułowanej „Pojęcie dyrektywy prakseologicznej” w postaci, która zostanie zatwierdzona przez promotora. Zwycięzca konkursu otrzyma roczne stypendium w wysokości 1000 zł miesięcznie, finansowane z programu Homing Plus Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.

2. Zgłoszenia
Zgłoszenia do udziału w konkursie powinny zostać przesłane do dnia 7 listopada 2010 r. pocztą elektroniczną pod adres abrozek@uw.edu.pl i powinny zawierać:
(a)  imię i nazwisko kandydata;
(b)  informację o dotychczasowych studiach: kierunek oraz  średnia ocen z wszystkich lat z wyszczególnieniem ocen z logiki i semiotyki logicznej (jeśli kandydat odbył te kursy);
(c)  esej w języku polskim lub angielskim (o długości max. 5 stron A4, czcionka 14, z pojedynczą interlinią) nawiązujący do jednego z rozdziałów książki Tadeusza Kotarbińskiego Traktat o dobrej robocie (wersja angielska: Praxiology: An Introduction to the Science of Efficient Action).

3. Procedura konkursowa
Konkurs ma dwa etapy.
W pierwszym etapie oceniane są:
        –    średnia ocen z dotychczasowych studiów (max. 5 punktów);
        –    przedłożony esej (max. 5 punktów).
     Do drugiego etapu zostaną zakwalifikowani kandydaci, którzy otrzymają minimum 7,5 p. O wynikach pierwszego etapu kandydaci zostaną poinformowani za pomocą poczty elektronicznej.

Drugi etap to rozmowa kwalifikacyjna, w czasie której kandydat może otrzymać maks. 10 punktów.
Punkty uzyskane w obu etapach są sumowane. Zwycięzcą konkursu jest osoba, które otrzyma największą liczbę punktów. Komisja zastrzega sobie prawo do pozostawienia konkursu bez rozstrzygnięcia, jeśli żaden z uczestników nie uzyska łącznie 12,5 p. Konkurs jest ważny, jeśli zgłosi się co najmniej dwóch kandydatów.

Przejdź do treści