Uwaga! Termin składania wniosków o miejsce w „Domach Studenta” – do 30 czerwca 2013

26 Cze, 2013; Aktualności Ogłoszenia

Drodzy Studenci!

Przypominamy, że termin składania wniosków o miejsce w Domach Studenta mija 30 czerwca bieżącego roku! Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem miejsca, w akademiku informujemy, że w tym celu należy wypełnić w systemie USOSweb Oświadczenie o dochodach za rok 2012 oraz Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenta uwzględniający preferencje studenta co do wyboru odpowiedniego DS.

Kryteriami uzyskania miejsca w akademiku są: trudna sytuacja materialna, odległość miejsca zamieszkania od Kampusu Głównego Uniwersytetu Warszawskiego oraz dodatkowe okoliczności takie jak wcześniejsze zamieszkanie w odpowiednim Domu Studenta, sieroctwo, półsieroctwo lub samotne wychowywanie dziecka przez studenta.

Wydrukowany wniosek wraz z dokumentami poświadczającymi sytuację materialną odległość w kilometrach od miejsca zamieszkania do Kampusu Głównego UW (wydruk z Google Maps) należy dostarczyć do Komisji Stypendialnej Instytutu Filozofii (prosimy o wcześniejsze powiadomienie KS drogą mailową) lub Sekretariatu Studiów Dziennych Instytutu Filozofii.

Studentów pierwszego roku studiów licencjackich oraz pierwszego roku studiów magisterskich informujemy, że mogą składać wnioski o przyznanie miejsca w Domu Studenta w ciągu 10 dni od złożenia dokumentów wymaganych w czasie rekrutacji. W tym przypadku należy złożyć papierową wersję wniosku stanowiącą Załącznik nr 5 do Regulaminu domów studenta Uniwersytetu Warszawskiego dostępnego na stronie Biura Spraw Studenckich w zakładce „Aktualności”.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.bss.uw.edu.pl.

Wszelkie pytania i niejasności prosimy kierować drogą mailową na adres: ks.ifuw@gmail.com

Zapraszamy także do śledzenia zmian na tablicy informacyjnej KS IF UW usytuowanej na I piętrze budynku Instytutu Filozofii!

Z uszanowaniem!
Komisja Stypendialna Instytutu Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego