I Ogólnopolski Kongres Tutoringu

3 Kwi, 2014; Aktualności Konferencje Ogłoszenia

Szanowni Państwo,
w imieniu organizatorów zapraszamy Państwa do udziału w I Ogólnopolskim Kongresie Tutoringu.

Tutoring jest wyjątkowym, spersonalizowanym podejściem do edukacji, które skupia się na rozwoju mocnych stron studenta i w odpowiedni sposób balansuje między zdobywaniem wiedzy, umiejętności i kształtowaniem pozytywnych cech charakteru. Opierając się na psychologii pozytywnej i konkretnych narzędziach, tutoring osiąga wysokie rezultaty naukowe oraz jest szansą na odrodzenie się etosu edukacji wysokiej jakości opartego na relacji mistrz-uczeń.

I Ogólnopolski Kongres Tutoringu odbędzie się w Warszawie, w dniach 16-17 maja 2014 roku. Zapraszamy do udziału tutorów oraz wszystkich wykładowców zainteresowanych tą metodą! Kongres będzie okazją do poszerzenia wiedzy o źródłach i założeniach tutoringu, poznania przykładowych narzędzi tutorskich w trakcie warsztatów, a także zapoznania się z przypadkami stosowania tutoringu w różnych kontekstach.

W trakcie kongresu odbędą się wykłady specjalistów z zakresu tutoringu i edukacji, zostaną zaprezentowane dobre praktyki przez tutorów-praktyków, odbędzie się dyskusja panelowa o wartości tej metody oraz warsztaty narzędziowe w mniejszych grupach. Nie zabraknie również refleksji o tym, jakie korzyści z tutoringu może odnieść sam tutor i jakie są perspektywy rozwoju zawodowego tutorów.

Zgłoszenia do udziału w Kongresie przyjmujemy do 2 maja 2014 roku zniżka dla osób, które prześlą zgłoszenie do 11 kwietnia 2014.
Szczegółowe informacje oraz program Kongresu mogą Państwo znaleźć poniżej w załączonych plikach oraz na stronie internetowej: www.KongresTutoringu.pl

I Ogólnopolski Kongres Tutoringu
Formularz zgłoszeniowy – Kongres Tutoringu