Ogólnopolska konferencja naukowa: „Kobieta w pryzmacie nauk społecznych i nauk medycznych”

4 Mar, 2015; Aktualności Konferencje Ogłoszenia

Szanowni Państwo,
w imieniu Władz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „KOBIETA W PRYZMACIE NAUK SPOŁECZNYCH I NAUK MEDYCZNYCH”. Konferencja odbędzie się w dniu 28 maja 2015 roku, w siedzibie Uczelni przy ul. Zamojskiej 47 w Lublinie.
Celem organizowanej konferencji jest wymiana myśli, poglądów i doświadczeń specjalistów w dziedzinie nauk społecznych oraz nauk medycznych i o zdrowiu w następujących sekcjach tematycznych:
I. Nauki społeczne:
→ Rola kobiety w zmieniających się kontekstach życia społecznego – rodzina, dom, praca, wypoczynek.
→ Kobiety na arenie życia publicznego i politycznego.
→ Obraz kobiety w mass mediach.
II. Nauki medyczne i o zdrowiu:
→ Zdrowie kobiety w różnych okresach jej życia – zagrożenia, jednostki chorobowe, działania oraz programy profilaktyczne.
→ Uroda, pielęgnacja, upiększanie ciała – działania podejmowane ze strony kosmetologów, farmakologów, dietetyków, dermatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej.
Zapraszamy do dyskusji przedstawicieli ośrodków naukowych i praktyków, osoby zainteresowane tą tematyką oraz studentów i doktorantów. Konferencja odbędzie się w siedzibie uczelni, przy ul. Zamojskiej 47 w Lublinie. Wszelkie informacje o Konferencji będą sukcesywnie zamieszczane na stronie internetowej http://www.wsns.lublin.pl/konferencje.php?x=27

Konferencja WSNS w Lublinie 28.05.2015