Konferencja „Fenomen wieczności”, Poznań 25-27.11.2015

15 Lip, 2015; Aktualności Konferencje Ogłoszenia

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Centrum Badań im. Edyty Stein
Zaproszenie do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej
Fenomen Wieczności
Poznań 26-27 listopada 2015

Szanowni Państwo,

W ramach dwunastej już konferencji naukowej organizowanej przez Centrum Badań im. Edyty Stein chcielibyśmy zaproponować Państwu refleksję nad fenomenem wieczności.

Zapraszając Państwa do pogłębionej refleksji nad fenomenem wieczności prosimy o nadsyłanie abstraktów z podaniem tytułu i streszczenia planowanego wystąpienia (długość 900 znaków, interlinia 1), z podaniem stopnia naukowego i afiliacji wraz z adresem mailowym do dnia 30 września 2015 roku na adres cbes@amu.edu.pl z dopiskiem „Fenomen wieczności”. Decyzję o przyjęciu referatów otrzymają Państwo drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie 18 października 2015. Przewidujemy opłatę konferencyjną w wysokości 220 zł (doktoranci) oraz 350 zł (pozostali referenci). Pokryje ona koszty organizacyjne, wyżywienie oraz częściowo koszty publikacji pokonferencyjnej. Opłata nie obejmuje kosztu noclegów, deklarujemy jednak pomoc w ich rezerwacji.

Wszelkich dodatkowych informacji możecie Państwo spodziewać się w szczegółowym informatorze konferencyjnym, który wraz z programem roześlemy do PT Referentek i Referentów do 25 października 2015.

W imieniu Rady Centrum Badań im. Edyty Stein
Dyrektor prof. dr hab. Anna Grzegorczyk

Więcej szczegółów na temat konferencji znajdą Państwo tutaj: Fenomen wieczności