22-23.11 Warsztaty ERC w Wiedniu dla nauk społecznych i humanistycznych

11 Paź, 2019; Aktualności Konferencje Konkursy Ogłoszenia

Szanowni Państwo,

Polska Akademia Nauk i wiedeński Instytut Nauk o Człowieku organizują kolejną edycję warsztatów ERC w Wiedniu dla reprezentantów nauk społecznych i humanistycznych. Dwudniowe warsztaty są przeznaczone dla naukowców planujących aplikowanie o granty ERC w najbliższych konkursach Starting i Consolidator, czyli będących odpowiednio od 2 do 7 i od 7 do 12 lat po uzyskaniu tytułu doktora.

Warsztaty są poświęcone dopracowaniu koncepcji pomysłu badawczego, który kandydaci planują zaprezentować we wniosku projektowym ERC. Wybitni mentorzy, z doświadczeniem w ocenianiu i realizowaniu grantów ERC, podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, jak przygotować dobry projekt. Uczestnicy warsztatów będą mogli skonsultować z ekspertami swój pomysł badawczy i uzyskać sugestie odnośnie planowanego projektu.

Warsztaty odbędą się 22-23 listopada 2019 r. w Wiedniu. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty noclegu i podróży.

Polska Akademia Nauk wybierze 5 uczestników warsztatów na podstawie informacji zawartych w formularzu rejestracyjnym: https://forms.gle/eCWJtanHSLyhpPTJ6 . Zbieramy zgłoszenia do 27 października 2019 r.

Więcej informacji na temat warsztatów: https://instytucja.pan.pl/index.php/aktualnosci-doskonalosc-naukowa/5345-warsztaty-dla-humanistow-o-grantach-erc-juz-w-listopadzie-w-wiedniu

Z wyrazami szacunku,
Joanna Błogowska